Magdalena Lityńska

Całe swoje życie spędziłam w towarzystwie psów, najpierw  w domu rodzinnym, potem  w dorosłym życiu. Większość z nich to były mieszańce z wielkim sercem.

Teraz w moim domu mieszka Pies Wyzwanie, czyli Rhodesian Rridgeback. Rodowodowo Speed w domu Steep:).  Rhodesian to było marzenie mojego syna. Przewrócił nasze życie do góry nogami, zrozumiałam jak trudno jest czasem ułożyć psa.

Poznałam i wciąż poznaje sztukę wystawiania psów – handling. Speed, w ciągu zaledwie jednego roku zdobył zwycięstwa na championa Polski 5 x cacib  2 BoB 2x bos.

Większość weekendów spędzamy na wystawach, a wolne chwile na szaleńczych zabawach i treningach .

Uwielbiam chwile w których pies okazuje ogromną radość z powodu pochwały za prawidłowo wykonane zadanie.

Jest szczęśliwy, gdy tylko zobaczy że biorę torbę na trening. Biegnie do drzwi i radośnie macha ogonem, robi „siad” i czeka aż mu przypnę smycz i wyjdziemy .

Oddanie dla człowieka  i poświęcenie bez granic :))

Dog Academy to mój twór, to centrum które ma zapewnić wszystkim właścicielom i ich czworonożnym przyjaciołom miejsce w którym będą mogli wygodnie, bezpiecznie trenować przez cały rok, oraz przyjemnie spędzać wolny czas.

Jestem tą szaloną marzycielką, która postanowiła dla wszystkich psów w okolicy stworzyć takie warunki, w jakich sama chciała bym trenować z moim rhodesianem