O nas

 

Dog Academy,
to pierwsze w Polsce i jedno z nielicznych w Europie halowe centrum szkoleniowe dla psów oraz ich właścicieli.
Właścicielka, Magdalena Lityńska oraz wysokiej klasy trenerzy spełnili wspólne marzenie o bezpiecznym, przyjaznym miejscu, w którym przez cały rok, niezależnie od pogody, w sposób komfortowy można szkolić i trenować psy.

Naszymi podopiecznymi są zarówno szczeniaki, dla których oferujemy psie przedszkole, jak i oldboje potrzebujący rehabilitacji oraz zabiegów terapeutycznych.
Bezpieczne  i amortyzowane podłoże, sale do ćwiczeń o wysokim standardzie, profesjonalny tor do agility, urozmaicony sprzęt rehabilitacyjny, zajęcia dog-fitness, ringi treningowe do handlingu, posłuszeństwa czy frisbee oraz widownia dla osób towarzyszących, to tylko część oferty, którą Państwu proponujemy.

Naszym założeniem i celem jest komfort oraz wysoka jakość naszych usług. Wierzymy, ze właśnie to zrealizowaliśmy. A z Państwa udziałem będziemy doskonalić naszą ofertę tak, by wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i pasji.
Służymy Państwu pomocą oferując szeroki zakres szkoleniowy: posłuszeństwo, psie sporty, handling, behawioryzm. Proponujemy także: fizjoterapię, poradnictwo oraz kyno – edukację.

I to nie wszystko…!

Trzy tysiące metrów kwadratowych terenu zielonego przeznaczonego do treningów, rekreacji, zabaw i wypoczynku. Możemy się pochwalić szkoleniowcami z ogromnym doświadczeniem potwierdzonym osiągnięciami i certyfikatami zawodowymi.

Cieszymy się, ze w naszej ofercie znalazło się też centrum seminaryjne, w którym odbywać się będą weekendowe szkolenia teoretyczne oraz praktyczne. Będą one prowadzone przez  największe sławy polskiego, a także zagranicznego świata kynologicznego.

Pasja i siła w dążeniu do niemożliwego oraz radość w sercu spełniły marzenia. Warto marzyć i wierzyć! Uwierz w psa, a my z pasją w tym pomożemy!

Twój pies będzie naszym największym fanem!